Meloni: Elon Musk nem jelent veszélyt a demokráciára, Soros György igen
Nyilvánosan is védelmébe vette Elon Muskot az olasz miniszterelnök.
Íme a globalizmus végterméke, a nagyvállalat vezetője, aki kivonja magát a nemzetek hatásköre alól.
„A kobold
»A multi, hidd el nem Jézuska, te rabszolga vagy ő meg géppuska« (Denis, Ha fájni kell fájjon)
Íme a globalizmus végterméke, a nemzetközi nagyvállalat vezetője, aki, háta mögött a globális tudatipar manipulatív eszközeivel, kivonja magát a nemzetállamok hatásköre alól, s amikor ezt valaki szóvá meri tenni, manipulál, fenyeget és sértegeti a választott vezetőket. Azokat a vezetőket gúnyolja, fenyegeti, akiket szemben vele, akit csak a profit legitimizál, állampolgárok választottak meg.
A legszomorúbb az egészben, hogy egyes - feltételezem, hogy magyar állampolgárok - kommentelők a magyar állam és egy globális piaci szereplő adófizetésről vagy éppen nem fizetésről szóló vitájában a globális szereplőnek adnak igazat, »mert Orbán«. Ők a globális struktúrák »civil katonái«, akik jószándékból vagy ostobaságból (néha a kettő fedi egymást) a saját nemzetállamukkal és ebben az esetben zsebükkel szemben foglalnak állást.
Hölgyeim és uraim, ideje lenne kijózanodni, mert a multi nem a Jézuska...”
„Leszarom, ha senki sem kedvel” – kicsoda Michael O’Leary Ryanair-vezér?
Minisztereket idiótáz, megalázza saját utasait és cége pilótáit is, ha olyan kedve van: soha nem tesz lakatot a szájára az ír fapados vezérigazgatója, aki Európa egyik legnagyobb légitársaságává alakította a Ryanairt. Portrénk Michael O'Learyről.
Nyitókép: MTI/EPA/Stephanie Lecocq